Varukorgen är tom

KONTAKTA OSS

Nedan finner du kontaktuppgifter till oss


Stadsnät i Örebro-Kumla 
Kundtjänst: 019- 761 47 70

 

Felanmälan
Felanmälan görs till den tjänsteleverantör du har, läs mer här

 

Peter Lilja 
VD
E-post: peter.lilja@kumbro.se
Mobil: 070-484 91 99

 

Niklas Stefansson
Stadsnätschef Örebro och Kumla Stadsnät
E-post: niklas.stefansson@stadsnat.se
Telefon: 019-673 22 64

 

Eva Strignert
Ekonomiansvarig
E-post: eva.strignert@stadsnat.se
Mobil: 070-779 52 03

  

Amanda Lagerquist
Receptionist/Ekonomiassistent
E-post: amanda.lagerquist@stadsnat.se
Mobil: 070-001 97 19

 

Christian Lee
Region Sales Manager
E-post christian.lee@openuniverse.se
Mobil: 076-139 60 14

 

Thomas Centerfjäll
Nätplanerare Örebro och Kumla Stadsnät
E-post: thomas.centerfjall@stadsnat.se
Telefon: 019-673 22 62

 

Sofia Thorell 
Försäljning och Marknad
E-post: sofia.thorell@stadsnat.se
Telefon: 019-673 22 67

 

Samuel Mustola
Projektör
E-post samuel.mustola@stadsnat.se
Telefon: 019-673 22 68

 

Jan-Olof Johansson
Projektör/Byggledare
E-post: jo.johansson@stadsnat.se
Telefon: 019-673 22 63

 

Samuel Huononen
Projektör
E-post: samuel.huononen@stadsnat.se
Mobil: 070-001 97 18

 

Lars Kihlberg
Säljare
E-post lars.kihlberg@stadsnat.se
Mobil: 019-761 22 58

 

Henrik Ånger
Projektör
E-post: henrik.anger@stadsnat.se
Mobil: 070-735 96 00